ZSSK CARGO ti ponúka stabilné pracovné miesto,
pravidelnú mzdu, jej nárast
a množstvo ďalších benefitov

Voľné pracovné pozície

Skrátený pracovný čas, platené voľno nad rámec zákona, výhodné cestovanie vlakom po Slovensku i v zahraničí, Multisport karta a ďalšie výhody

Pozrieť benefity

Voľné pracovné pozície

Elektromechanik správy majetku

Reagovať na ponuku

Referent technickej kancelárie

Reagovať na ponuku

Vozňovo prepravný pracovník

Reagovať na ponuku

Prevádzkový pracovník nákladnej prepravy – vedúci zmeny

Reagovať na ponuku

Účtovník sekcie účtovníctva a daní

Reagovať na ponuku

Vedúci posunu

Bratislava, Zvolen, Žilina, Spišská Nová Ves, Haniska pri Košiciach

Popis
Reagovať na ponuku

Komerčný pracovník nákladnej prepravy

Bratislava

Popis
Reagovať na ponuku

Vozmajster - posunovač

Plaveč

Popis
Reagovať na ponuku

Hlavný inšpektor bezpečnosti železničnej dopravy

Bratislava, Žilina

Popis
Reagovať na ponuku

Mám záujem o pracovnú pozíciu

Zaslať žiadosť

Trainee program

Trainee program - Administratívny pracovník v železničnej doprave, je určený pre čerstvých absolventov vysokých škôl (do jedného roka od skončenia školy), ktorí ukončili minimálne bakalárske štúdium, ako aj pre absolventov stredných škôl (do dvoch rokov od skončenia školy).

Dozvedieť sa viac

Pracovné pozície

Názory našich zamestnancov

K povolaniu rušňovodiča ma viedol všeobecne kladný vzťah k doprave. Od detstva ma zaujímali veľké stroje, neskôr to bol záujem o elektrotechniku ako takú. Spojením týchto záujmov a ponuka byť rušňovodičom sa naplnili moje predstavy o zaujímavom povolaní. Informácie som mal aj od kamaráta, ktorý už pracoval ako rušňovodič. Ovplyvnili ma aj ľudia z môjho okolia, ktorí pracujú na železnici. Moja mama pracuje ako výpravkyňa, ujo bol rušňovodičom, takže prirodzene sa na mňa „lepil“ vzťah k železnici. Osobne ma láka riešenie rôznych situácii vlastnými rozhodnutiami a neustále vzdelávanie.

JOZEF JENČA

Mne sa výberom povolania splnil môj veľký sen. Na košickej dopravnej priemyslovke sme mali prezentáciu firmy ZSSK CARGO aj s ponukou voľných miest a tak som zareagoval. Asi aj preto, že k železnici som bol vedený od malička, keďže skoro celá moja rodina pracovala na železnici. Práca rušňovodiča ma veľmi baví.

JAROSLAV HOLIGA

Pri výbere povolania ma vo firme ZSSK CARGO ovplyvnila ponuka stabilného zamestnania. Na firemnej internetovej stránke som sa veľa dozvedel o možnosti prijatia nových zamestnancov a množstvo informácii som získal aj od kamarátov, ktorí vo firme už boli zamestnaní. Dnes som rád, že som sa takto rozhodol, lebo práca ma veľmi baví. Najviac ma upútali veľké mašiny, ich sila a úžasný výhľad z kabíny.

DUŠAN WOJTILLA

Pri hľadaní povolania som mal podmienku, aby ma práca bavila. Ponuku, na ktorú som reagoval som našiel na internetovom portáli ZSSK CARGO. Počas štúdia na strednej škole som praxoval aj v rušňovom depe a práca sa mi zapáčila už vtedy. Dnes som rád, že mám stabilnú prácu.

TOMÁŠ BELIČÁK